Informacje dla sponsorów

Zapraszamy do współpracy podczas organizacji imprez sportowych. Dzięki Twojemu wsparciu z pewnością uda nam się zrealizować zamierzone cele, bo liczy się najdrobniejszy gest. W zamian za okazane wsparcie finansowe oferujemy Tobie szereg działań o charakterze promocyjnym:

 

Informacje w mediach

W celach promocyjnych współpracujemy z licznymi mediami takimi jak: portale społecznościowe, lokalna stacja radiowa czy lokalne gazety. Dzięki wsparciu naszej imprezy masz niebywałą okazję, by zareklamować własną firmę w tak wielu mediach jednocześnie. Dodatkowo wspieranie naszej działalności zawsze korzystanie odbija się na wizerunku firmy.

 

Logotyp na plakacie

Logotyp zostanie umieszczony w dolnej części plakatu o wymiarach 420 cm x 594 cm pod informacją na temat dnia i godziny odbywania się imprezy. Plakaty zostana umieszczone w najbardziej charakterystycznych miejscach takich jak: salony Empik, budynki szkolne, ważniejsze centra handlowe, słupy reklamowe w centrum miasta itp. Dzięki temu Twój logotyp dotrze do bardzo szerokiego grona odbiorców.

 

Informacje w internecie

Oferujemy umieszczenie logotypu Twojej firmy oraz informacji o Twojej działalności na stronie internetowej, która towarzyszy imprezie. Informacje te będą umieszczone w specjalnym dziale Sponsorzy/Wspierają nas. Strona internetowa to genialne miejsce na zareklamowanie własnych dokonań i zapoznanie użytkownika sieci zainteresowanego imprezą z Twoją ofertą handlową.

 

Informacja na ulotkach

Ulotki to jedna z najpopularniejszych form reklamy, dlatego tak wiele firm korzysta z tego typu autopromocji. Przygotowaliśmy specjalnie stojaki, które podczas zawodów będą odpowiednio wyeksponowane, tak by nikt nie przeszedł obok nich obojętnie. Dzięki temu, iż sami dostarczcie do nas ulotki, możecie decydować o przekazie reklamowym, który się na nich znajdzie. My udostępniamy Tobie doskonałe miejsce, które gwarantuje uwagę odbiorców.