ważka na palcu

Duży Obóz 1: Dzień 5

Skończywszy śniadanie zebraliśmy się wszyscy całym obozem przed domkiem instruktorów aby omówić kilka ważnych spraw.d1 dzien6 86 Pierwszą z nich było pytanie o niedzielne wyjście do Czaplinka.

więcej »

Duży Obóz 1: Dzień 3 i 4

Po pierwszych dniach względnej posuchy pod względem wydarzeń wreszcie na obozie zaczęło się coś dziać.d1 dzien3i4 53

więcej »

Duży Obóz 1: Dzień 1 i 2

Ciężko ogarnąć dzień gdy uczestnicy obozu przychodzą na rozruch poranny…o 4.30 rano! Sprawy nie ułatwia także przybycie spóźnialskich na zajęcia o 5.30, d1 dzien1i2 112jpguruchamianie elektrycznego młynka do kawy o 6.00 przez nadgorliwych instruktorów lub odpalanie kosiarki spalinowej przez całą noc (chociaż bardzo możliwe, że było to jednak chrapanie). Jednakże, widok zgromadzonych przed domkiem i ustawionych jak na pochód pierwszomajowy dzieciaków z setką czerwonych baloników z okazji imienin wielkiego wodza senseia Piotra raduje serce z samego rana. 

więcej »

Zgłoszenie na obozy letnie 2020 i sposoby płatności

Terminy, rejestracja i wiele więcej informacji dotyczących wyjazdów na Obozy Letnie 2020. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi materiałami.

Zgłoszenie i płatności »

Najczęściej zadawane pytania

Co spakować na obóz, gdzie będzie zbiórka, czy mogę zażądać faktury VAT, czy dziecko może zabrać ze sobą leki? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz tutaj.

Najczęściej zadawane pytania »

Newsletter

Wpisz swoje dane, aby być na bieżąco z wydarzeniami w klubie!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz